Ana sayfa » Genel » Film ve Dizi » Cate Blanchett, Todd Field’ın Yeni Filminin Başrolünde

Cate Blanchett, Todd Field’ın Yeni Filminin Başrolünde

by Utku Hasbey Kurban

Cate Blanchett, In the Bedroom ve Little Children filmlerine imza atan Todd Field’ın TAR isimli yeni filminin başrolünde yer alacak. Filmin çekimleri eylül ayında başlayacak.

Oscar adayı In the Bedroom ve Little Children filmleriyle sinema dünyasında tanınan Todd Field, neredeyse 15 yıldır yeni bir proje ile karşımıza çıkmadı. Yönetmen, 2011 yılında Boston Teran’ın romanından sinemaya uyarlanacak The Creed of Violence filmi için çalışmalara başladığını duyurmuştu. Ancak o zamandan bu yana projeden ses seda çıkmadı. Filmin ne zaman çekileceği merak konusu olurken; bugüne dek hayata geçmeyi başaramayan pek çok farklı projeyle anılan Todd Field yeni bir proje üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu

Field, yazıp yöneteceği TAR isimli yeni bir film çekecek. Filmin başrolünde önümüzdeki dönemlerde Nightmare AlleyDon’t Look UpBorderlands gibi heyecanla beklenen yapımlarda izleyeceğimiz usta oyuncu Cate Blanchett yer alacak.

Universal Pictures çatısı altında çıkacak olan filmin konusuyla ilgili detaylar şu an için gizli tutuluyor. Filmin çekimlerinin eylül ayında Berlin’de başlayacak olması şimdilik film hakkında bilinen tek bilgi.

74. BAFTA Ödülleri Sahiplerini Buldu haberimize gitmek için tıklayınız

Related Articles

Yorum Yap