Ana sayfa » Genel » En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz Oyunlar

En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz Oyunlar

by Utku Hasbey Kurban
En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz

En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz  En Güzel 4 Oyun

En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz Oyunlar . İlk düşünceniz büyük ihtimal “ben bu konsolu yeni aldım fakat oynayabileceğim bir oyun var mı?” olacaktır. Size bu konuda yardım edip oynamaktan zevk alacağınız 10 oyunu sıraladık.

En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz Oyunlar dediğimizde 4 oyun az gibi gelebilir fakat oynanış süreleri uzun olduğu için bu yazımızda 4 oyuna yer verdik. İlerleyen zamanda sizin isteklerinizin üzerine daha çok oyunu yazımıza ekleyebilir. İstediğiniz oyunları yorumlarda belirtebilirsiniz. Bu yazıda neden çok bilinen oyunlardan biri olan NBA 2K21 yok diyebilirsiniz. Çünkü oyunda pek bir geliştirme yok. Sadece grafik bakımından bir iyileştirme söz konusu.

1. Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunudur.Oyunun teması 873 yılına dayanmaktadır. Bu yıllardaki Vikingler’in İngiltere istilasını kurgulamaktadır. Oyundaki karakteriniz bir Viking akıncısı ve adı Eivor. Bu oyundaki amacınız bir yandan Orta Çağ İngiltere’sini keşfederken bir yandan ise düşmanların üzerilerine akınlar yaparak yerleşimizi geliştirmek ve egemenliğinizi genişletmek.

2. Watch Dogs Legion

Daha önceki serilerinden bilginiz gibi Watch Dogs serisi, bir hacker oyunu. Amacınız etraftaki hacklenebilecek nesneleri hackleyerek düşmanlarınızdan saklanarak aralarına sızacağınız bir oyun. Peki bu oyunun bu serideki diğer oyunlarından farkı ne? Bu sefer sadece nesneleri değil, insanları da kullanarak bir örgüt oluşturup çökmekte olan Londra’yı kurtarmak. Fakat her insanın ayrı bir özelliği var. Bunu unutmayın diyerek diğer oyunumuza geçelim.

3. Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty en sevilen bol aksiyonlu, çatışmaların çok olduğu bir FPS Shooter oyunu. Call of Duty, Warzone adlı oyunuyla güzel bir çıkış yakaladıktan sonra yeni oyunu olan Black Ops Cold War’ı tanıtınca çok büyük bir ilgi gördü. İlk başlarda depolama alanının çok büyük olmasıyla konu olan oyun, Activision’un açıklamasıyla oyuncuların korkulu rüyası olan depolama sorunu ortadan kalktı. Şimdi ise oyunun konusuna gelelim. Oyunun konusu isminden de belli olduğu gibi soğuk savaş yılları. Kendinizi Soğuk Savaşta yıllarında ki bir askerin yerinize koyun. Bu oyun size aynen böyle hissettiriyor.  Ve son oyunumuza gelelim.

4. Cyberpunk 2077

Tanıtıldığından beri yoğun ilgi gören bir oyun olan Cyberpunk 2077, Night City adlı şehirde geçen bir açık dünya aksiyon-macera hikayeli bir oyundur. Oyundaki karakterinin adı V ve kendisi bir kanun kaçağı aynı zamanda bir paralı asker. Karakterinizin her şeyini özelleştirebiliyosunuz. Ve oyun içinde yaptığınız seçimler, oyunun gidişatını etkiliyor ve hatırlanıyor. İsminde de belirtildiği gibi 2077 yılında geçen bir oyun. Büyük sürprizler sizi bekliyor olabilir.

Twitter Hesabımızı Takip Etmiyor musun? Buradan takip edebilirsiniz.

Sitemizdeki Playstation 5 Haberimizi okumayı unutmayın!

 

Related Articles

Yorum Yap