Ana sayfa » Genel » Oyun » Fortnite ‘a Abonelik geliyor. Aylık Abonelik Geliyor.

Fortnite ‘a Abonelik geliyor. Aylık Abonelik Geliyor.

by Utku Hasbey Kurban
Fortnite

Fortnite’a Abonelik geliyor. Bir aralar baya popüler olan Fortnite popülerliğini yitirmiş durumda. Eskisi kadar oyunu oynayan kişi kalmadı. Oyunu oynayak kişi sayısı o dönemin baya altında. Fortine 2. Bölüm  5.Sezon ile birlikte oyuna “Fortnite Tayfası” olarak abonelik sistemi geliyor. Abonelik sisteminde savaş bileti ve yanındakiler ile 53,99TL ile satın alabilirsiniz.  2 Araklık 5. Sezonun gelmesi ile birlikte oyuna eklenicek. Her ay bonus hediyeler verilecek. 53.99TL ile sizde farklı ödüller kazanabilirsiniz.

Aylık 53.99TL ödeyerek sahip olacaklarınız. her ay aşağıdakilere sahip olucaksınız:

  • Tüm sezon boyunca ‘Savaş Bileti’ne sahip olacaksınız. Fortnite Tayfası’nın bir üyesi olarak, her zaman mevcut sezonun Savaş Bileti’ne erişiminiz olacak.
  • Her Ay 1.000 V-Papel: Tayfa üyeleri her ay 1.000 V-Papel kazanarak bu V-Papel’leri içerik mağazasında diledikleri gibi harcayabilecekler.
  • Yalnızca Fortnite Tayfası üyelerinin alabileceği yeni kıyafet paketi  Tayfa Paketi’ne erişim.

Bunların yanında Evren Kıyafeti’ne Kozmik Top-Lama Kazması’na ve Çatlak Dünya Sırt Süsü verilecek. Oyuncu zaten savaş biletini almışsa 950 V-Papel iade edilecek. Bu abonelik sistemi dışında  bir abonelik sisteminin daha geleceği geleceğinide söylediler. Bunda Evren Kıyafeti’ne Kozmik Top-Lama Kazması’na ve Çatlak Dünya Sırt Süsü paketinden en az bir tane kıyafet verilecek. Diğer abonelik sisteminin fiyatı ne olcaçağı hakkında bir bilgimiz yok. Fortnite Tayfası hakkında daha fazla bilgi almakm için tıklayınız.

Sony PlayStation için GamePass gibi bir sistem getirebilir. Haberimize gitmek isterseniz tıklayınız.

Related Articles

Yorum Yap