Ana sayfa » Genel » Haftalık Özet, Bu Hafta Hangi Haberleri Yazdık?

Haftalık Özet, Bu Hafta Hangi Haberleri Yazdık?

by Utku Hasbey Kurban
Formula 1 geri döndü mü?

Geçtiğimiz hafta neler yazdık? Geçen hafta sitemizde 5 tane haber paylaştık. Bu haberlerin konuları birbirinden farklı oldu. En çok aratılan haber Formula 1 oldu.

Formula 1’in Türkiye’ye Dönüşü

Formula 1 geçtiğimiz hafta bildiğiniz gibi Türkiye’de yapıldı. En son 2005 yılında Formula 1 Türkiye’de yapılmıştı. Ülkemiz için tekrardan burada yapılması bizim için gurur kaynağı oldu.

Daha ayrıntılı için buraya tıklayarak haberin tamamını okuyabilirsiniz.

NBA Takip Etmek İstersek Neler Yapabiliriz?

Çoğu kişinin de bildiği gibi basketbol sporu Amerika’da oldukça yaygın olan bir spor, Amerika kadar yaygın olmasa da ülkemizde de basketbol takip edenler bir hayli fazla. Peki NBA takip etmek için neler yapabiliriz? Bu yazımızda bu sorunun cevabını rahatça bulabilirsiniz

Okumak için buraya tıklayıp bilgi edinebilirsiniz.

3D Yazıcıların Parçaları Nelerdir?

Çağımızın getirdiği yeniliklerden en büyüğü tartışmasız teknoloji, artık hemen hemen her insan işlerini internet üzerinden hallediyor. 3D yazıcılar oldukça da rehavet gören makineler ve oldukça yararlılar. Peki bu 3D yazıcıların içindeki parçaları hiç merak ettiniz mi?

Detaylı bilgi için buraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

League Of Legends Kısa Bir Video Yayınladı

E-spor alanında oldukça meşhur bir oyun olan League Of Legends, oyun hakkında kısa bir video yayınladı. Yeni karakter olabileceğine dair tahminler var.

Habere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

F1 Türkiye Grand Prix’si için Güzel Haber

Intercity İstanbul Park’ın 13-14-15 Kasım tarihlerinde sezonun 14. yarışı yapılan Formula 1 Türkiye Grand Prix birçok kişi tarafından izlenmiş ve Formula 1 hakkında bilgisi olmayan insanları buraya çekmişti. Ülkemizde olan bu yarış birçok kişi F1’i takip ettirdi ve ülkemizde baya bir yayıldı.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Related Articles

Yorum Yap