Ana sayfa » Genel » Espor » Lavazza ve Fnatic yeni ortaklığı duyruldu.

Lavazza ve Fnatic yeni ortaklığı duyruldu.

by Utku Hasbey Kurban
Lavazza ve Fnatic

Lavazza ve Fnatic yeni ortaklığı duyruldu

İtalyan kahve ürünleri üreticisi  Lavazza  , Londra merkezli Fnatic organizasyonu ile güçlerini birleştirerek espor dünyasına girdi. Ünlü İtalyan Kahve üreticisi Lavazza ve Fnatic yeni ortaklıklarını duyudur. Ortaklığın ana ürü “Icons of Italy (İtalyanın Simgeleri)” adlı kampanya başlattılar. Ortaklığın etkisini dünyaca bilinen ünlü battle-royale oyunu Fortnit’ta yeni bir harita ile gösterilicek. Bu haritada Lavazza’nın Turindeki ana binasını ve italyanın ünlü eserlerinide barındırıcak.

Lavazza Satış Müdürü Carlo Colpo Espor ve oyun çok ilgi çekici ve dünyaya yön veren sektörler. Bu da şirketimizin genç kuşakla daha sık kullandıkları araçlar ve diller aracılığıyla ilişki kurma arzusuna çok uygun.” dedi. Lavazza, Parimatch, BMW, LeTou, OnePlus, PCSpecialist, Gucci ve AMD ile birlikte Fnatic’in ortaklığı bulunan şirketler arasındaki yerini aldı. Ortaklık içersinde düzenlenen etkinlik  Fortnite’taki özel haritayı En hızlı bitiren  birincilik ödülü olarak, Zoom aracılığıyla düzenlenen POW3R ile birlikte bir dizi ortak markalı ürün ile dijital bir buluşma ve selamlama kazanacak. İkinci ve üçüncülük ödülü kazananlar ortak markalı ürünleri ve Fnatic Gear’ı alacak.

Fnatic’in ortaklık ile ilgilenen isim Craig Santicchia Bu ortaklıkla sınırlarımızı zorlarken Z kuşağından gençler için en yüksek iletişimin yakalanabileceği platformlarda etkin olacağız. Lavazza’nın dijital deneyimler yoluyla sektöre eğlenceli ve ses getiren bir şekilde girmesine yardımcı olmak, tek sınırın hayal gücü olduğunu gösteriyor.”   yorumunda bulundu.

Bu ortaklık, POW3R’nin profesyonel e-spor yükselişini anlatan ve sinema dünyasını oyunla birleştiren iki bölümlük bir belgesel ile sonuçlanacak. Belgesel, Fnatic ve Lavazza’nın desteğiyle İtalyan pazarını oyunu ana akım kültürün bir parçası haline getirmek için nasıl dönüştürdüğünü ortaya çıkaracak. Belgesel, 16 Aralık’ta Fnatic’in Youtube kanalında yayınlanacak.

Bu bizde diğer markalar için örnek olabilir bunu gibi daha fazla markanın espor’a girmesi espor un gelişmesi için baya iyi .

Lavanza ve Fnatic hakkında kısa özet

Fnativ Londra merkezli köklü bir espor klübü League Of Legends, Fortnite gibi oyunlarda takımları bulunuyor.

Lavanza 1895 yılında Torino’da kurulan Lavazza, dört nesildir Lavazza ailesine ait. Dünyanın en önemli kahve kavurma makinelerinden biri olan Grup.

Bir önçeki yazımız olan En Son Çıkan Konsollarda Oynanabileceğiniz Oyunlar gitmek isterseniz tıklayınız.

 

Related Articles

Yorum Yap