Ana sayfa » Genel » Oyun » Metal Gear Solid Remake Hakkında Söylentiler Çıktı

Metal Gear Solid Remake Hakkında Söylentiler Çıktı

by Utku Hasbey Kurban
Metal Gear Solid

Metal Gear Solid deki ana karakterimiz olan Solid Snake‘in eski Seslendirme sanatçısı  David Hayter yaptığı açıklama ile söylentileri alevlendirdi.

Söylentilere göre Metal Gear Remake yani yeniden yapımı görebiliriz. Görebiliriz dememim sebebi ise elimizde net kesin bir kanıt olmayışından. Bu sebeple burada yazan bilgiler net ve kesin değildir.

Eski solid snake seslendirmeni David Hayter yakın zamanda Dan Allen Gaming ile yaptığı röportajda bahsetti. David Hayter bunu “sektör söylentisi” haline gelmeden bazı kaynaklardan duyduğu söyledi.

“Sadece birkaç gün önce bunun bir söylenti olmayabileceğine dair bir onay aldım. Ancak bu bile söylenti gibiydi. Şimdi ise artık bu bir endüstri söylentisi oldu, bu yüzden de biraz daha doğru olma eğiliminde”

Yeniden yapım görsek bile seslendirme sanatçının David Hayter olacağı belli değil anca daha önce yaptığı açıklamalarda ilgilendiği söylemişti. David Hayter en son Metal Gear Solid V’de Kiefer Sutherland ile rol değişikliği yapmıştı.

Metal Gear Solid İd si Konami de bulunuyor. Konami bundan önce çıkardığı Metal Gear Survive hiç beğenilmemişti. Oyuncular ve Metal Gear Solid fanları tarafından tepki toplamıştı. Bu hamle ile seriyi canlandırabilirler. Eski oyunları çok popüler ve eskiydi. Bu sebeple yapmaları onlar içi iyi olur.

Konami yakın zamanda mobil oyunlara daha fazla önem vermeye başladığı için yakın zamanda eski oyun İd lerinden ses duymadık. Bu yılın sonunda ise Konami oyun sektöründen ayrılacağını söylemişti.

Related Articles

Yorum Yap