Ana sayfa » Genel » MG Cyberster ilk görüntüleri ile karşımızda!

MG Cyberster ilk görüntüleri ile karşımızda!

by Utku Hasbey Kurban
MG Cyberster

İçinde bulunduğumuz nisan ayı içerisinde tanıtımı yapılacak MG Cyberster,  bizlere marka hakkında fikir yürütme olanağı sağlıyor.

MG markasının Şanghay Otomobil Fuarında tanıtmaya hazırlandığı fütüristik konsepte sahip arabası Cybersteri görmek için az bir zaman kaldı.

Yakın zamanda render çizimleri üzerinden detay vermeye başlayan proje için bu kez gerçek dünya dinamiklerini gösteren daha elle tutulur görseller karşımızda duruyor.

Doğa dostu, yenilikçi, konforlu, düşük yakıt maliyetli, bakım masrafı düşük olması gibi avantajlarından dolayı yeni bir şans doğuran elektrikli araç pazarını tekrardan piyasaya dönüş olarak gören MG, Avrupa pazarında gelecekte sunacağı altyapı hakkındaki detayları bu projeyle gösterecek.

Tasarım konusunda İngiliz tasaramcının ikonik modeli MGB Roadster’ı ilham alan MG Cyberster, oldukça şık ve fütüristik bir görünüme sahip. ”Magic Eye” denen ön ışıklandırmalar ve İngiltere bayrağına gönderme yapan arka stopları gözden kaçırmamak gerek.

Teknik kosunuda bakmaya kalkıştığımızda şu anda elimizde tahminlerden başka bir şey bulunmamakta.Kimi iddialara göre 800km menzile sahip olacak MG Cyberster, 0’dan 100km hıza 3 saniyenin altında bir sürede ulaşacakmış.

Son olarak 5G bağlantı teknolojisine sahip olacağını söyleyebileceğimiz MG Cyberster, 21 Nisan’da tüm detaylarıyla karşımızda olacak.

Kaynakça : https://www.log.com.tr/detaylar-nefes-kesiyor-mg-cyberster-ilk-gercek-dunya-goruntuleriyle-karsimizda/galeri/2/

 

Related Articles

Yorum Yap