Ana sayfa » Genel » Film ve Dizi » Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Başrolleri Belli Oldu

Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Başrolleri Belli Oldu

by Utku Hasbey Kurban

Phoebe Waller-Bridge ve Donald Glover, Mr. & Mrs. Smith dizisi için bir araya geliyor. İkili diziyi birlikte yazıp başrollerini de birlikte paylaşacaklar.

Her ikisi de hem yazıp hem başrolünü üstlendikleri dizileriyle adlarından övgüyle söz ettiren Phoebe Waller-Bridge ve Donald Glover, yeni bir dizi için bir araya geliyor. Fleabag ve Atlanta ile televizyon dünyasında son yılların en başarılı işlerinden ikisine imza atan bu ikiliyi bir araya getiren yapım ise Amazon için hazırlanan Mr. & Mrs. Smith dizisi olacak.

Dizinin aylardır hazırlık aşamasında olduğu belirtiliyor. Donald Glover’ın Instagram hesabında yaptığı paylaşımla duyurulan dizi, 2022 yılında ekrana gelecek.

Dizi, adından da anlaşılacağı üzere Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin başrollerini üstlendiği 2005 yapımı Mr. & Mrs. Smith filminin bir yeniden çevrimi olacak. Filmde Pitt ve Jolie’nin hayat verdiği çiftin yerini Waller-Bridge ve Glover alacak.

İkili diziyi Francesca Sloane ile birlikte hazırlayacak. Daha önce Seven Seconds, The First ve Fargo gibi dizilerin senarist ekibinde yer alan Sloane’un dizinin yaratıcılarında olduğu ve dizi sorumlusu olarak görev alacağı belirtiliyor.

Olivia Wilde Don’t Worry, Darling Filminin Çekimlerini Tamamladı haberimize gitmek için tıklayınız 

Related Articles

Yorum Yap