Ana sayfa » Genel » Film ve Dizi » Olivia Wilde Dont Worry, Darling Filminin Çekimlerini Tamamladı

Olivia Wilde Dont Worry, Darling Filminin Çekimlerini Tamamladı

by Utku Hasbey Kurban

Olivia Wilde’ın Florence Pugh, Harry Styles, Chris Pine gibi isimleri bir araya toplayan Don’t Worry, Darling filminin çekimleri tamamlandı.

Tron: Legacy, In TimeCowboys & Aliens gibi filmlerde rol alan Olivia Wilde daha çok oyuncu kimliğiyle tanınsa da, yönetmenliğini üstlendiği Booksmart ile sinema dünyasında adından övgüyle söz ettirtmiştir. Olivia Wilde’ın ilk uzun metrajlısı olan Booksmart, son yılların en beğenilen komedi filmlerinden biri olmuş, Wilde’ın  yönetmen olarak oldukça iddialı olduğunu göstermiştir. Bu yüzden Wilde, ikinci uzun metrajlısı Don’t Worry, Darling için hazırlıklara başladığında bu haber sinema dünyasında heyecanla karşılandı. Film için bir araya getirilen oyuncu kadrosu bu heyecan daha da arttı.

Olivia Wilde’ın yeni filminin başrollerinde; son olarak Midsommar filminde başarılı bir performans sergileyen  Florence PughDunkirk ile sinema dünyasına adım atan genç müzisyen Harry Styles ve Star Trek, Wonder Woman gibi yapımlarla tanınan başarılı oyuncu Chris Pine yer alıyor. Oyuncu kadrosunda onlara Kiki Layne, Gemma Chan, Douglas Smith, Nick Kroll, Timothy Simons gibi isimler eşlik ediyor.

Don’t Worry, Darling’in konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak filmin 1950’lerde Kaliforniya çölündeki ütopik bir komünitede geçeceği söyleniyor.

Filmin ne zaman izleyici ile buluşacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak filmin 2021’in son çeyreğinde vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Oscar’ın Yabancıları İstanbul Modern’de İzleyiciyle Buluşuyor haberimize gitmek için tıklayınız

Related Articles

Yorum Yap