Ana sayfa » Genel » Oyun » Outraiders’a çapraz platform desteği tekrardan eklendi

Outraiders’a çapraz platform desteği tekrardan eklendi

by Utku Hasbey Kurban
Outraiders

Outraiders geliştiriceleri çapraz platform desteğinin tekrardan geldiğini duyurdu. Bu sayede tekrardan farklı platformlarda oyunu oynayan arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Geliştirici ekip bununla beraber oyuncuların karşılaştıkları   sorunların farkında olduklarını bunu düzelteceklerini söylediler. Hatanın çözümü ile eşyaları silinen oyuncuların eşyalarının geri geleceğini de belirttiler.

Outraiders çıkışı ile dolup taşan serverlar sebebiyle çapraz platform askıya almışlardı. Yayınlanan yeni yama ile tekrardan biz oyuncular ile buluştu.

Eşyaların  Silinmesi

Geliştirici ekip gelen yama ile bu hatanın oluşabilme olayını azaltmayı planlıyordular ancak karşımıza çıkan rapor bunu hiçte böyle olmadığı gösteriyor. Hatta hatanın oluşabilme olasılığına artığı gözlemleniyor. Bunun çözümü için ise yukarıda bahsettiğimizi gibi eşyaların yeniden verileceğini söylüyorlar. Bunun için ise tek seferlik bir sunucu yenilemesi yapmayı planladıklarını söylediler.

Envanter geri gelmesi sadece Epic ve Legendary eşyalarda meydana geleceğini duyurdular. Giden eşyalarınızın istatistikleri  aynı olmayabileceklerini söylüyorlar.  Umarız silinen envanteriniz size aynı şekilde geri döner.

Related Articles

Yorum Yap