Ana sayfa » Genel » PlayStation » PlayStation Plus Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu

by Utku Hasbey Kurban
PlayStation Plus Nisan

PlayStation Plus Nisan 2021 ile PlayStation sahiplerini sevindirecek oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu ay verilecek oyunlar oyun severleri mutlu edecek gibi gözüküyor. Aralarında PlayStation Özel Oyunu olan Days Gone bulunuyor. İşte Nisan ayının PlayStation Plus oyunları :

Oddworld: Soulstorm(PS5)

Oddworld: Soulstorm yepyeni bir görsel ve sinematik atılım yapıyor. Patlayıcı bir karışıklığı mümkün kılan yeni akıllı mekanikler ve düzenlenen yeni cihazlar buna destek oluyor. Sınırları zorlanan karışık bir toplumun destansı hikâyesinin karanlık bir anlatımı.

Days Gone

Salgın sonrası ölümün kol gezdiği Amerika’da motosiklet sür ve savaş. Bu açık dünya aksiyon-macera oyununda, yaşamak için bir neden arayan ve hayatta kalmak için savaşarak Bozuk Yol’da motosiklet süren bir başıboş ve ganimet avcısı Deacon St. John olarak oyna.

Zombie Army 4: Dead War

Sniper Elite 4’ün yaratıcıları tarafından geliştirilen bu tüyler ürpertici nişancı oyununda Hitler’in sürüleri daha fazlası için geri geliyor! Zombi mahşerinden insanlığı kurtarmak için verdiğin savaşta, 1940’ların Avrupa’sında tiksindirici doğaüstü düşmanlar, destansı silahlar ile zombilerle savaş.

Related Articles

Yorum Yap