Ana sayfa » Genel » Oyun » Rainbow Six Siege ’e Yeni Operetör Geliyor

Rainbow Six Siege ’e Yeni Operetör Geliyor

by Utku Hasbey Kurban
Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege için  yeni operasyon Crimson Heist ve yanında  tatbikîde operatör ile birlikte geliyor. Operatör şu video ile gösterildi.

Rainbow Six Siege için gelecek operatörün Adı Flores ve Saldırı tarafında bulunacak. Yönettiği küçük araba tahminimizce patlıyor. Daha detaylı bilgiye  tabi ki çıktığı zaman öğreneceğiz. Çıkış tarihi video sonunda duyurulduğu gibi 21 Şubat Saat 22:00 da tanıtılacak tanıtıldığı zaman daha detaylı bilgimiz olacaktır. Ubisoft tarafından yazılan karakter tanıtım yazısı ile şu şekilde.

“Hey Harry,

ben Gridlock. Ash meşguldü, o yüzden benden sana uzman Santiago “Flores” Lucero’nun ilerlemesi hakkında bilgi vermemi istedi. Dokkaebi ve onunla sık sık birlikte yediğimizi fark etmiş olmalı. Ne diyebilirim ki? Teknoloji ve mekaniği seviyor, yani üçümüzün ortak noktası epey fazla.

Sunduğumuz kaynaklar için heyecanlı ve Mira’nın işleriyle epey bir vakit geçiriyor. Flores’in onun başında dikilmesinin Mira’nın hoşuna gittiğini sanmıyorum ama Mira zamanla onun işine yarayabileceğini anlayacaktır. Araçlarını ve silahlarını hep kendi yapmış ve Mira’dan farklı bir bakış açısına sahip.

Flores, Buenos Aires’te büyüdüğü günlerden fazla bahsetmiyor ama hem orada hem de Los Angeles’ta soyduğu suç patronları hakkında anlatacağı çok şeyi var. Bunlar görkemli kahramanlık hikâyeleri ve bunlara inanmaya başladım. Ash onun yalnızca usta bir hırsız olmadığını, inançlar konusunda da bir profesyonel olduğunu açıkça belirtti. Ash ona saygı duymamış olsaydı sanmazdım ki Arjantin’den kurtulmasına yardım etsin.

Genel anlamda, bence o iyi bir ortak. Biraz tuhaf ama başkaları konuşunca dinliyor, bu birçok insan için söylemeyeceğim bir şey. Her gece kocası ile konuşmak için evini arıyor ama ilişkilerini epey gizli tutuyor (en azından bana karşı). Genel olarak insanları umursuyor ama evliliği bambaşka bir seviyede. Yüzüğünü parmağından çıkarsa bile, yanından asla ayırmıyor.

Ash onu ekibe kattığı için mutluyum. Eminim kendince sebepleri vardı ama büyük resme bakınca bunun çok da önemli olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan, Flores’in masaya koyduğu uzmanlık, onun bakış açısı ve yanında getirdiği o ufak parlak patlayıcı icat. Onu iş başında görmek için sabırsızlanıyorum, içimden bir his birçok insanın şaşıracağını söylüyor.

— Tori “Gridlock” Fairous”

Oyunu satın almak isterseniz Epic üzerinde 59 TL gitmek için tıklayınız.

Related Articles

Yorum Yap