Ana sayfa » Genel » Oyun » Resident Evil 8: Village Yeni Ekran Görüntüleri Sızdı Spoiler İçerir

Resident Evil 8: Village Yeni Ekran Görüntüleri Sızdı Spoiler İçerir

by Utku Hasbey Kurban
Resident Evil 8: Village

Resident Evil 8: Village bize Sony  PS5 Showcase etkinliği ile tanıtmıştı. Etkinlikte tanıtılması beklenmiyordu. Oyun en uzun Resident Evil oyunu olmayı vaat ediyor. Oyunu biz oyunculara kısa gösterilmişti işte gösterilen video bize oyun hakkında bir ön izleme gibiydi fazla bir şey gösterilmemişti.

Oyun geliştirilirken sızan ekran görüntülerinde oyunda karşılaşacağımız bir rakibimizi gösteriyor. Bu Resident Evil 7’de gördüğümüz Molded.  Sızıntının kaynağı ise oyunu geliştiren firma Capcom’un verilerinin fidye korsanları tarafından çalınması ile oluyor. Para ödemeyi reddeden Capcom bu sebep ile oyun içi görsellere sızdırıldı.  Oyun hakkında şu ana kadarki kısa bilgilerden bahsedelim.  Oyun RE oyun motorunu kullanıyor. Oyunun ana amacı bizlerim korkutma ve germek. Bunu başarılı şekilde yapacak gibi gözüküyor. Oyunun hikayesi Resident Evil 7 de karakterimiz Ethan ile eşi Mia’nın hikayesi devam ettiriyor. Ethan ile Mia huzurlu bir şekilde yaşaması ile oyunumuz başlıyor. Karakterimiz Ethan  zamanında huzurlu  bir köyün başına bela olan gizemli korku dolu olayların ortaya çıkmasıyla onlarla başa  çıkarmaya çalışır. Resident Evil 8: Village, Resident Evil 7 devamı olacak gibi.  Oyun görsellerinde olan çizgiler tabikide bulunmicak.

İşte sızdırılan ekran görüntüleri.
Resident Evil Village 2021’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak. Capcom, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları için  uğraşıyor. Umalımki Cyberpunk 2077 de olan konsolun gücün yetmemesi olmaz oyunu konsollara güzel optimize ederler. Sızıntıda çıkış tarihinin Nisan 2021 olduğu yönündeydi. Bir önceki haberimize gitmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

Kaynakalar

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Resident_Evil_Village_Ekran_Goruntuleri_ve_Hikaye_Detaylari_Sizdi-106791.htm

https://www.misternoob.com/resident-evil-village-icin-yeni-ekran-goruntuleri-sizdirildi/

Related Articles

Yorum Yap