Ana sayfa » Genel » Film ve Dizi » Rian Johnson’ın Yeni Star Wars Üçlemesi

Rian Johnson’ın Yeni Star Wars Üçlemesi

by Utku Hasbey Kurban
Star Wars

Star Wars serisinin uzun süredir konuşulan fakat ortada bir çalışma göremediğimiz yeni üçlemesi hakkında bazı açıklamarda bulunuldu. Üçlemenin ilk filmini, serinin 2017’de çekilen sekizinci filmi The Last Jedi’ı yazıp yöneten Rian Johnson çekecek.

Serinin 8. filmi olan Star Wars: The Last Jedi’ın yapımcısı Rian Johnson, yazar Sariah Wilson’a bir röportaj verdi. Wilson, röportajın ayrıntılarını Twitter’da paylaşırken yeni üçlemeyi çekecek Johnson’ın çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Sariah Wilson’ın yaptığı açıklamalara göre, Johnson yeni filmi çekecek, hazırlanıyor ancak ortada net bir tarih yok çünkü kendisinin başka projeleri de var ve onlara odaklanmış durumda. Bir yandan Johnson’ın yaptığı açıklamalara bakarsak kendisi sekizinci filmi çekerken çok daha fazla vaktiği olduğunu ve onuncu film için çok daha kısa bir zamana sahip olduğunu görüyoruz. Bu dediklerinden filmin çok da fazla gecikmeyeceğini düşünebiliriz

Filmde galaksinin uzak köşelerinden yeni karakterlere yer verilmesi düşünülüyormuş. Bu karakterler Star Wars lorunda daha önce hiç yer almamış.

Related Articles

Yorum Yap