Ana sayfa » Genel » Oyun » Şubat Xbox Gold Oyunları Belli Oldu.

Şubat Xbox Gold Oyunları Belli Oldu.

by Utku Hasbey Kurban
Şubat Xbox Gold

Microsoft her ay Xbox Gold üyelerine ücretsiz oyunlar veriyor. Şubat Xbox Gold oyunları şunlar: Gears 5, Resident Evil’ın yeniden geliştirilmiş sürümü, Dandara: Trials of Fear, Indiana Jones and the Emperor’s Tomb ve Lost Planet.
Xbox Wire haberine göre Gears 5, Resident Evil ve Indiana Jones and The Emperor’s Tomb 1 Şubat tarihinde. Dandara: Trials of Fear ve Lost Planet 2 oyunları ise 16 Şubat’ta sunulacak.
Şubat Xbox Gold oyunları arasında kesinlikle oynamanız gereken oyunlar bizce Gears 5 ve Resident Evil’dır. Oynayabiliyorsanız Gears 5’i oynamanızı şiddetle öneriyoruz.

Gears 5

The Coalition tarafından geliştirilen Gears of war serisinin devam oyunu olan Gears 5 Türkçe arayüz ve altyazı destekliyor. Oyunu Xbox series X/S ile oyniyacaksanız oyun konsollara özel optimize edilmiş durumda. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Xbox Gears 5 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Resident Evil

Capcom tarafından 1996 yılında yayınlanan  PlayStation için geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş bir hayatta kalma korku oyunudur. Resident Evil serisinin başlangıç oyunudur. Zaten Resident Evil serisi bilmeyen çok azdır. Yakın zamanda Resident Evil 8 yayınlanacak. Resident Evil  serisine bir başlangıç atmak isterseniz bakabileceğiniz güzel bir korku oyunudur. Resident Evil 8 hakkında yaptımız habere gitmek istserseniz  tıklayınız.

Dandara: Trials of Fear

Long Hat House tarafından geliştirilmiş bu oyun piksel grafikli bir platform oyunudur.

Bir önceki haberimiz olan Respawn Entertainment Yeni IP Üzerinde Çalışmaya Başlıyor. haberimize gitmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

Related Articles

Yorum Yap