Ana sayfa » Genel » En İyi » Ücretsiz En İyi Not Programları!

Ücretsiz En İyi Not Programları!

by Utku Hasbey Kurban
Ücretsiz En iyi Not Programları!

Ücretsiz En iyi Not Programları!

Ücretsiz En iyi Not Programları! Bu yazımızda sizlere ücretsiz en iyi not programlarını derledik. Şimdi  bunları incelemeye başlayalım.

Evernote

Bu uygulama sizin günlük, haftalık ve aylık olarak notlarınızı ve hedeflerinizi tutmanız için geliştirilmiş bilgisayar ve mobil tabanlı bir uygulamadır. Bu uygulama sizin aylık gider tablolarından günlüklerinize kadar birçok istatistik ve verilerinizi saklayabileceğiniz bir uygulamadır. Örnek olarak; kitap-dergi okuyabilirsiniz, faturalarınızı biriktirebilirsiniz ve araştırmalarınızı burada biriktirebilirsiniz. Bunlar gibi birçok şey de sizler oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz En iyi Not Programları!

OneNote

OneNote, Microsoft tarafından geliştirilen planlarınızı ve notlarınızı saklayabileceğiniz bir dijital bir ajanda ya da not defteri olarak tanımlayabiliriz. OneNote ile günlerinizi, aylarınızı, yıllarınızı planlayabilirsiniz. Genel sıralama içinde sık kullanılanlarda olduğundan söz edebilirim.

Ücretsiz En iyi Not Programları!

Notion

Notion uygulaması, daha çok apple ürünü kullanan bireyler tarafından seviliyor. Bu uygulamada gereken şablonları şemaları yapboz gibi birleştirip ayırabiliyoruz. Bu uygulamanın da bilgisayar ve mobil tabanlı seçenekleri mevcuttur.

Ücretsiz En iyi Not Programları!

Zoho

Bu uygulama daha çok kurumsal şirketler tarafından daha çok kullanılabilir ama yapısıyla beraber birçok özelliği beraberinde getiriyor. Bu uygulama ile mail dokümanlarınızı kontrol edebilir, sosyal medyayı entegre edebilir, portallar aracılığıyla da farklı özellikler sağlayabiliyor.

Ücretsiz En iyi Not Programları!

Simplenote

Bu uygulamayı ismi gibi basit olarak nitelendirebiliriz. Basitliği ve sadeliği karşısında bizlere kolay bir arayüz sağlıyor. Günlük işlerinizi planlamak ve yönetirken bir o kadar da minimalist bir anlayış sergiliyor.

Ücretsiz En iyi Not Programları!

Son deyiş

Bunlar bizim sık kullanılan programlar arasından seçtiklerimiz sizlerin de eğer keşfetmiş olduğu uygulamalar varsa bunları yorumlara bırakmayı unutmayın. aynı zamanda  “Xbox Games with Gold Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu” okuyabilirsiniz.

 

 

Related Articles

Yorum Yap