Ana sayfa » Genel » Oyun » Valorant Evreninde Geçecek Olan Yeni Oyun Duyuruldu

Valorant Evreninde Geçecek Olan Yeni Oyun Duyuruldu

by Utku Hasbey Kurban
Valorant Gönül Ajanları

Çok kişini oynadığı taktiksel Shooter oyunu olan Valorant’ın evreninde geçen yeni oyun modu duyuruldu. Oyun Riot Games tarafından yapılan ilk romantik randevu simülatörü türündeki oyunu olacak.  League of Legends Ruh Çiçeği etkinliğinde  romantik randevu türüne azda olsa gösterilmişti. Bu sefer oyun olarak çıkartacaklar ve Valorant Evreninde geçecek olan  Valorant Gönül Ajanları. Oyun yeni olan bir ajanın bunu öğrenmesi ve diğer ajanlar ile olan ilişkilerini güçlendirme, Randevuya çıkma ve hatta dünyayı kurtarma gibi farklı şeyler yapmaları gerekecek.

Valorant Baş Yapımcısı olan Anna Donlon Valorant Gönül Ajanları hakkında şunları söyledi:

Oyun çıkmadan önce bile Valorant evrenini genişletmenin ve keşfetmenin yeni yollarını arıyorduk. Bu nedenle kendimizi romantik randevu simülatöründe bulduğumuzda her şey çok mantıklı geldi. İster taktiksel nişancı ister romantik randevu simülatörü oyuncusu olsun, herkesin bu oyunda kendinden bir şeyler bulabileceğini ve Valorant ajanlarını yakından tanımaktan keyif alacağını düşünüyoruz.

 

Oyunun Hikaye yazarlığı yapan Joe Killeen konuyla ilgili şunları söyledi:

Ajanlarımız, oyuncular gibi kanlı canlı ve kendini ifade etmeye çalışan bireyler. Ajanlarımızı birbirinden renkli kişilikleriyle, üniformaları olmadan ve silahlarından uzaktayken yakından tanıyabileceğiz.

Gönül Ajanları Oyun Direktörü Joe Ziegler şu sözleri dile getirdi :

Biraz komik oldu aslında. Gönül Ajanları’nı ilk önce Valorant’ın bir modu olarak geliştirmek istedik ama sonra başlı başına bir proje halini aldı. Fikir ilk kimden çıktı bilmiyorum ama bir noktada, bunun ayrı bir oyun olmasının çok daha iyi olacağını düşündük.” sözlerini dile getirdi.

 

Related Articles

Yorum Yap