Ana sayfa » Genel » Oyun » World of Warcraft: Burning Crusade Classic Çıkış Tarihi Belli Oldu

World of Warcraft: Burning Crusade Classic Çıkış Tarihi Belli Oldu

by Utku Hasbey Kurban

Blizzard Entertainment, World of Warcraft: Burning Crusade Classic ‘in resmi olarak 1 Haziran 2021‘de çıkış yapacağını duyurdu . Burning Crusade Classic hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz tıklayabilirsiniz.

World of Warcraft: Burning Crusade Classic

Burning Crusade Classic’e erişebilmek için  bir Battle.net hesabına ve bir World of Warcraft aboneliği gereklidir. Bu saydıklarımız dışında Burning Crusade Classic ulaşmak için başka hiçbir şeye gerek yok.

18 Mayıs’ta, World of Warcraft: Burning Crusade Classic Pre-genişleme Yaması yayınlanacak ve “her karakter Burning Crusade’e ilerlemek, bir Klasik Çağ diyarına geçmek veya her iki oyunda da oynamak için Character Clone hizmetini kullanmak arasında seçim yapmalıdır.”

World of Warcraft Classic’in oynanabilir kadrosuna iki yeni ırk ekleyecek. Bunlar  Alliance Draenei ve Horde Blood Elves. Ayrıca seviye sınırını 70‘e çıkarılıyor ve uçan binekler ekleniyor.

World of Warcraft: Classic’te olduğu gibi, Kara Tapınağın açılışı, Zul-Aman ve Sunwell gibi orijinal oyundan kalma içerikler zaman geçtikçe oyuna aşamalı şekilde eklenecek.

Related Articles

Yorum Yap