Ana sayfa » Genel » Xbox » Xbox Games with Gold Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu

Xbox Games with Gold Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu

by Utku Hasbey Kurban
Xbox Games with Gold

Her ay Xbox Games with Gold ile oyunlar veren Microsoft. Nisan ayında vereceği oyunlar belli oldu. Xbox Games with Gold bu ay ücretsiz vereceği oyunlar: Hard Corps: Uprising, Truck Racing Championship, Dark Void ve Vikings: Wolves of Midgard.

1 Nisan Vikings: Wolves of Midgard ve Dark Void

16 Nisan Truck Racing Championship ve Hard Corps: Uprising

Tanıtımı ise şu video ile oldu.

Dark Void 1 Nisan

19 Ocak 2010 Tarihinde piyasaya sürülen Dark Void. Adrenalin yüklü hava ve yere vuran savaş karışımını birleştiren bir bilim kurgu aksiyon-macera oyunudur.

Vikings: Wolves of Midgard 1 Nisan

24 Mart 2017 Tarihinde piyasaya sürülen oyun. Vikings – Wolves of Midgard sizi Vikinglerin mitolojisine ve tarihine dayanan, ancak fantastik bir bükülme ile bir dünya olan Midgard’ın kıyılarına götürüyor. Fimbulwinter’ın büyüyen soğuğunda hayatta kalmaya çalışırken, korkunç Jotan, korkunç ölümsüz canavar orduları ve Ragnarok canavarlarıyla savaşın.

Hard Corps: Uprising 16 Nisan

16 Şubat 2011 Piyasaya sürülen oyun co-op oynanabiliyor. Kendisi bir Run and gun oyunudur.

Truck Racing Championship 16 Nisan

18 Temmuz 2019 Tarihinde piyasaya sunululan oyun bizlere tır yarışı sunuyor. ETRC’nin (Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası) kendine özgü tüm özelliklerini taşıyan bu tek resmi simülasyon, yarış tutkunlarına yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor: 5 ton ağırlığında 1.000 beygirlik bir kamyonla 12 rakibe karşı yarış. Yarış kurallarını da göz ardı etme yoksa ceza alırsın.

 

 

Related Articles

Yorum Yap