Ana sayfa » Genel » Oyun » Yeni Star Wars Oyunu Geldiği konuşuluyor

Yeni Star Wars Oyunu Geldiği konuşuluyor

by Utku Hasbey Kurban
Yeni Star Wars Oyunu

Haberlere göre yeni bir Star Wars Oyunu geliştirildiği belirlendi. Geliştirilen oyunun arkasında EA ya da BioWare yok.

VGS haberine göre, Besin Bulletin B.O.B The Podcast bölümünde Yeni Star Wars Oyunu için EA dışında bir oyun stüdyonun bu oyun için çalıştığı ama bunu hiç tahmin edemeyecekleri bir firma olduğu söyledi.

Biraz etraflıca baktığımda, yeni bir Knights of the Old Republic projesinin yapım aşamasında olduğunu gördüm. Birkaç kişiyle konuştum ve Jason Schreier’in de EA ile yapılmadığını söylediğini öğrendim. Hiçbir şekilde hangi stüdyo ile yapıldığını bilemeyeceğiz.

Bloomberg’den Jason Schreier Star Wars: Knights of the Old Republic hakkında ResetERA ve Twitter’da konuşmuştu. Bunun yanında Nate Najda(Wushu Stüdyo İletişim Müdürü) şöyle bir açıklamada bulundu;

O kadar da gizemli değil aslında. Herkesin bildiği bir isim değil sadece.

Daha önce böyle bir haber duyulmuştu EA’in Star Wars: Knights of the Old Republic(KOTOR) yeniden bunların yanında oyunun ilk Star Wars: Knights of the Old Republic ve Knights of the Old Republic II: The Sith Lords oyunlarındaki elementlerin kullanılarak iki hikayeyi de  günümüze uyarlayacakları söyleniyordu. Bu proje hakkında bunlar dışında hiçbir haber alınamadı ve devam edip etmedikleri hakkında bir bilgi mevcut değil.

Lucasfilm de Star Wars: Knights of the Old Republic  ile ilgilendikleri söylentiler arasında. Bunların dışında Bespin Bulletin şöyle bir açıklaması daha oldu;

Ödül avcısı oyununun Ubisoft ile yapılacak olan oyun olup olmadığını bilmiyorum. Ancak bu oyunun Battlefront 3 olmadığını da düşünüyorum(Haberde bahsetiğimiz yeni KOTOR).

Xbox Live Gold Politikasında Değişikliğe Gidildi haberimize gitmek isterseniz tıklayınız.

Related Articles

Yorum Yap